Referencje

WIGE Consulting S.C. dysponuje zespołem konsultantów wyspecjalizowanych w zagadnieniach z zakresu wdrażania projektów doradczych opartych o fundusze unijne i krajowe oraz dotacje unijne. Referencje obejmują także wdrożenia systemów zarządzania jakością ISO 9001:2000, BHP PN 18001, Środowisko ISO 14001:2004, Bezpieczeństwo Informacji 27001. Nasze zdobyte doświadczenie to usługi m.in. dla takich podmiotów jak:

Pełna lista referencyjna

REFERENCJE

P.H.U. Bursiak Sp. z o.o. - Autoryzowany dealer marki VOLKSWAGEN - Łódź P.H.U. Bursiak Sp. z o.o. - Autoryzowany dealer marki VOLKSWAGEN - Łódź

P.H.U. Bursiak Sp. z o.o. - Autoryzowany dealer marki VOLKSWAGEN - Łódź
P.H.U. Bursiak Sp. z o.o. - Autoryzowany dealer marki VOLKSWAGEN - Łódź Na przełomie 2009/2010 roku nawiązano współpracę w zakresie projektu inwestycyjnego - dywersyfikacja branzy i usługi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Podlaskiego, związaną z: dotacje unijne na nową inwestycję w zakresie dywersyfikacji usług. Projekt w trakcie przygotowania na rok 2010.

GRYSIK PPHU Puławy GRYSIK PPHU Puławy

GRYSIK PPHU Puławy
PPHU GRYSIK Nina Wolska - Puławy. Współpracę nawiązano w ramach przygotowania Firmy GRYSIK do aplikowania o środki unijne w ramach działania 1.4 RPO Woj. Podlaskiego.

NZOZ Centrum Medyczne „GADENT” Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka NZOZ Centrum Medyczne „GADENT” Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka

NZOZ Centrum Medyczne „GADENT” Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne „GADENT” s.c. świadczy bezpłatne usługi w ramach kontraktu z NFZ. W przychodni wyodrębnione są poradnie: ogólna POZ, dziecięca, gabinet położnej środowiskowo-rodzinnej, ginekologiczno-położnicza, chirurgiczna, urazowo-ortopedyczna, urologiczna, endokrynologiczna, alergologiczna, kardiologiczna, rehabilitacji leczniczej, fizjoterapia ambulatoryjna, zdrowia psychicznego, USG.

Animex-Trans Sp. z o.o. Warszawa / Gdynia Animex-Trans Sp. z o.o. Warszawa / Gdynia

Animex-Trans Sp. z o.o. Warszawa / Gdynia
ANIMEX-TRANS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – oddział Gdynia. W kwietniu 2010 roku nawiązano współpracę z WIGE Consulting S.C. w zakresie współpracy związanej z pozyskaniem środków unijnych w ramach działania 1.5 RPO Mazowsze. Projekt dotyczy inwestycji infrastrukturalno – technologicznej, związanej z dywersyfikacją usług.

Eurocatering Sp. z o.o. - Sosnowiec Eurocatering Sp. z o.o. - Sosnowiec

Eurocatering Sp. z o.o. - Sosnowiec
Eurocatering Sp. z o.o. - Sosnowiec Współpraca związana jest z obsługą projektu w ramach działania 123 PROW "Zwiększenie wartości dodanej" realizowanego przez ARiMR.

AUTOSFERA Sp. z o.o. – ASO VOLVO Biała Podlaska AUTOSFERA Sp. z o.o. – ASO VOLVO Biała Podlaska

AUTOSFERA Sp. z o.o. – ASO VOLVO Biała Podlaska
AUTOSFERA Sp. z o.o. – ASO VOLVO - autoryzowany dealer samochodów ciężarowych w woj. lubelskim. Projekt w trakcie przygotowania w zakresie inwestycji z działania 1.3 RPO Województwa Lubelskiego.

RAPA Sp. J.  Lublin RAPA Sp. J. Lublin

RAPA Sp. J.  Lublin
RAPA Sp. J. Lublin. Współpraca związana jest z programem inwestycyjnym w ramach działania 1.3 RPO dla Województwa Lubelskiego.

Enterprise Support Sp. z o.o. - Łódź Enterprise Support Sp. z o.o. - Łódź

Enterprise Support Sp. z o.o. - Łódź
Enterprise Support Sp. z o.o. - Łódź Współpraca dotyczy opracowania dokumentacji unijnej do projektu inwestycyjnego z działania III.6 RPO Woj. Łódzkie
1 2 3 4 5 6 7