Referencje

WIGE Consulting S.C. dysponuje zespołem konsultantów wyspecjalizowanych w zagadnieniach z zakresu wdrażania projektów doradczych opartych o fundusze unijne i krajowe oraz dotacje unijne. Referencje obejmują także wdrożenia systemów zarządzania jakością ISO 9001:2000, BHP PN 18001, Środowisko ISO 14001:2004, Bezpieczeństwo Informacji 27001. Nasze zdobyte doświadczenie to usługi m.in. dla takich podmiotów jak:

Pełna lista referencyjna

REFERENCJE

ANIFLEX Sp. J. Tomaszów Mazowiecki ANIFLEX Sp. J. Tomaszów Mazowiecki

ANIFLEX Sp. J. Tomaszów Mazowiecki
ANIFLEX Sp. J. - Tomaszów Mazowiecki Współpraca dotyczy organizacji przygotowania przedsiębiorcy do ubiegania się o dofinansowanie w ramach działania 4.3 POIG "Kredyt Technologiczny".

Centrum medyczne MML Centrum medyczne MML

Centrum medyczne MML
Centrum medyczne MML – To nowoczesne centrum medyczne w zakresie diagnostyki i chirurgii laryngologicznej, okulistycznej oraz chirurgii plastycznej. Inwestycja w ramach Regionalnego Programu. Dodatkowa współpraca, to projekt wdrożenia systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 w MML.

Wytwórnia Suszarń Kazimierz Rokicki – Stary Drzewicz Wytwórnia Suszarń Kazimierz Rokicki – Stary Drzewicz

Wytwórnia Suszarń Kazimierz Rokicki – Stary Drzewicz
Współpraca z Klientem od 2008, zakończona sukcesem w pozyskaniu środków finansowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa I. Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości

Organic Sp. z o.o. – Sieniawa, województwo podkarpackie. Organic Sp. z o.o. – Sieniawa, województwo podkarpackie.

Organic Sp. z o.o. – Sieniawa, województwo podkarpackie.
Od 2009 roku trwa współpraca w przygotowaniu projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, Działanie 1.1 Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości, Schemat B - Bezpośrednie dotacje inwestycyjne.

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Beata Deryńska-Borysowicz – Radom Prywatny Gabinet Stomatologiczny Beata Deryńska-Borysowicz – Radom

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Beata Deryńska-Borysowicz – Radom
Współpraca w zakresie pozyskania środków finansowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa I. Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości.

PPUH HALS Halina Korzyńska – Białystok PPUH HALS Halina Korzyńska – Białystok

PPUH HALS Halina Korzyńska – Białystok
Projekt zrealizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa I Wzrost innowacyjności i wpieranie przedsiębiorczości w regionie, Działanie 1.4. Wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw Poddziałanie 1.4.2. Małe i średnie przedsiębiorstwa Projekt: Przebudowa i podniesienie standardu technologiczno-usługowego stacji demontażu pojazdów Udział w konkursie w 2009 r.

Plumride Sp. z o.o. - Tarnów Plumride Sp. z o.o. - Tarnów

Plumride Sp. z o.o. - Tarnów
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 Oś Priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki Działanie 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej Projekt: Automatyczna wyszukiwarka produktów tłumacząca na kilkadziesiąt języków oferty producentów na całym świecie. Udział w konkursie w 2009r.

ENERTEK Sp. z o.o. - Żołynia ENERTEK Sp. z o.o. - Żołynia

ENERTEK Sp. z o.o. - Żołynia
Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 Działanie 1.1 Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości Schemat B - Bezpośrednie dotacje inwestycyjne Projekt: Inwestycja w środki trwałe i oprogramowanie celem modernizacji linii produkcji specjalistycznych konstrukcji stalowych. Udział w konkursie w 2009r.
1 2 3 4 5 6 7