Probet-Dasag Sp. z o.o. – Żary

Współpraca w oparciu o Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Działanie 4.4. Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym. Projekt: Budowa zakładu produkcyjnego terazzo z wykorzystaniem technologii wibrowania betonu w próżni z autoklawizacją.
Udział w konkursie w 2009r. Firma uzyskała dofinansowanie na projekt w 2012 roku.


Probet-Dasag Sp. z o.o. od chwili powstania jest przedsiębiorstwem skoncentrowanym na rozwoju produkcji wyrobów z terrazzo.

Największą wagę Spółka przykłada do jakości, funkcjonalności oraz powszechnej dostępności oferowanych produktów. W dobie stale zmieniających się gustów, upodobań i rosnących wymogów naszych Klientów Firma dokłada wszelkich starań, aby nadążyć za zmianami. Firma stale rozwija bazę produkcyjną, inwestuje w nowoczesne technologie, intensywnie szkoli pracowników. Poszukuje nowych rozwiązań w zakresie dystrybucji, serwisu i doradztwa technicznego.

Stale rosnąca wielkość produkcji, automatyzacja procesów, poszerzanie oferty w połączeniu z działaniami proekologicznymi pozwala Firmie obniżyć koszty jednostkowe. W konsekwencji oferuje wyroby najwyższej jakości za rozsądną cenę.

www.probet.com.pl