PRAGMA TRADE S.A. - Współpraca dotyczy pomocy w przygotowaniu Firmy do ubiegania się o wsparcie w ramach Kredytu Technologicznego - działanie 4.3 POIG.

PRAGMA TRADE S.A. to producent i dostawca foli strecz, usług nadruku, opakowań. Jest firmą działającą na rynku handlu foliami, wykorzystywanymi w przemyśle spożywczym, drukarskim, opakowaniowym oraz elektrotechnicznym. Dostarcza folie do największych przedsiębiorstw w kraju. Klientami Firmy są również firmy z Czech, Litwy, Łotwy, Węgier, Słowacji oraz Niemiec.

Importuje wysokogatunkowe folie z Indii, Chin, Czech, Niemiec, Turcji, Włoch Luxemburga, ZEA oraz Rosji. Oferuje najwyższej jakości folie w bardzo korzystnych cenach i na satysfakcjonujących warunkach sprzedaży.
Założona w 2003 roku firma Pragma Trade S.A. szybko zdobyła tytuł niekwestionowanego lidera na polskim rynku.Dostarcza folie do ponad 300 klientów. Posiada cztery nowoczesne maszyny do konfekcjonowania folii, dzięki temu profiluje ofertę pod kątem indywidualnych potrzeb klientów. Dysponuje własnym, nowoczesnym magazynem wysokiego składowania o powierzchni 5000 m2, który spełnia najwyższe standardy związane z prawidłowym przechowywaniem folii używanej do celów spożywczych.