O nas

Informacja o WIGE Consulting

Korzystając ze swoich doświadczeń zdecydowaliśmy się stworzyć niezależną Firmę doradczą, specjalizującą się w szeroko rozumianym doradztwie finansowo - unijnym, skierowanym zarówno do osób prawnych jak i fizycznych.

Priorytetowym celem naszej Firmy jest, jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm konsultantów.

Staramy się skupić wokół siebie grono Klientów, którzy powierzając nam problemy i potrzeby, potrafią docenić skuteczność, wzajemne zaufanie, odpowiedzialność i partnerską atmosferę.

Pragniemy zapewnić, iż nasza oferta powstała, jako rezultat analizy doświadczeń, dotychczasowej współpracy z przedsiębiorcami, co gwarantuje jej kompleksowość oraz najlepsze dopasowanie do Państwa potrzeb.

WIGE Consulting to szybko rozwijająca się spółka świadcząca usługi doradcze na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw a także Klientów indywidualnych.

Nasze doświadczenie oraz stosowane nowoczesne rozwiązania pozwalają dostarczać naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą doradczą, działającą w obszarze finansów i funduszy unijnych. Dlatego wszystko, co robimy, to pomoc naszym Klientom realizować ich potrzeby i wizje.
Nasza wizja rzetelnej i profesjonalnej Firmy doradczej zapewniającej najwyższej, jakości kompleksowe usługi, ukierunkowana jest na osiągnięcie wszelkich potrzeb w zakresie rozwoju naszych Klientów. Jest realizowana przez nas w praktycznym działaniu.

W codziennej pracy stosujemy następujące zasady:
każdy Klient jest dla nas najważniejszy
patrzymy i wybiegamy w przyszłość
kreatywnie myślimy o potrzebach Klienta
stawiamy na uczciwość, rzetelność i profesjonalizm

Firma WIGE Consulting swoje początki datuje na rok 2006. Formalnie Firma powstała na początku 2007 roku. Jej uruchomienie jest odpowiedzią na olbrzymie zapotrzebowanie rynku na szeroko pojęte doradztwo finansowe a szczególnie fundusze unijne.

Od początku podstawowym zadaniem Firmy było wspieranie przedsiębiorców w pozyskiwaniu dotacji dla przedsiębiorców.
Obecnie - w związku z upływem 6 lat od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej - swoje działania kierujemy na profesjonalne zarządzanie projektami oraz ich skuteczne rozliczanie.

Nasi konsultanci są m.in. członkami uznanego Instytutu Biznesu w Kaliszu, gdzie uzyskali kwalifikacje i świadectwo Akredytowanego Konsultanta Funduszy Europejskich.

W zakresie systemów zarządzania SZJ ISO 9001: 2000 posiadamy międzynarodowe uprawnienia audytorów systemów zarządzania - IRC Londyn

Oferta WIGE Consulting związana jest z szeroko pojętym doradztwem biznesowym. Działamy w obszarach doradztwa:

Doradztwo unijne – fundusze strukturalne, programy
   operacyjne, dofinansowania,
Doradztwo biznesowe,
Doradztwo finansowo – księgowe,
Doradztwo informatyczno – wdrożeniowe,
Doradztwo we wdrożeniach systemów jakości
   ISO 9001:2000,
Doradztwo we wdrożeniach systemów
   bezpieczeństwa i bezpieczeństwa higieny pracy
 Doradztwo we wdrożeniach systemów zarządzania
   ochroną środowiska
Audyty operacyjne

 

Motto nadrzędne WIGE Consulting to: