Aktualnie nie poszukujemy kandydatów do pracy w Wige.


Kariera w Wige.

W chwili obecnej poszukujemy osób (specjalistów w swojej dziedzinie) i firm (o podobnym profilu działalności) chcących współpracować z nami w zakresie świadczonych przez nas usług. Proponujemy współpracę na poniższych warunkach:

Partner: Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą, które pragną uatrakcyjnić swoją ofertę, oferując im usługi realizowane przez WIGE Consulting. Współpracę opieramy na obustronnych korzyściach finansowych, tworząc bardziej kompleksową ofertę.

Przedstawiciel handlowy: Do współpracy zapraszamy osoby fizyczne zainteresowane pracą w charakterze Przedstawiciela WIGE Consulting. Głównym zadaniem w ramach takiej współpracy jest pozyskiwanie klientów na usługi. Zasady wynagradzania oparte są głównie na wynagrodzeniu prowizyjnym. Współpraca oparta jest na umowach cywilno-prawnych.

Konsultant Funduszy i dotacji unijnych: Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby fizyczne zainteresowane pracą w charakterze Konsultanta naszej firmy. Charakter współpracy oparty jest głównie na umowach cywilno-prawnych a wynagrodzenie uzależnione od zakresu wykonywanych usług. Osoba współpracująca w tym charakterze jest przedstawicielem naszej firmy i na zlecenie obsługuje klientów WIGE Consulting.

Telemarketer: Telemarketer będzie odpowiadał za telefoniczną sprzedaż usług doradczych WIGE Consulting w zakresie dotacji unijnych, systemów zarządzania. Do obowiązków należą: sprzedaż usług Firmy, prace konsultingowe, obsługa Klienta, reklama usług, koordynacja i wsparcie pracy zespołu obsługi klienta i sprzedaży. Zasady wynagradzania oparte na umowie o pracę oraz głównie na wynagrodzeniu prowizyjnym. Oferujemy szkolenia tematyczne.

Jeżeli nasza oferta znajdzie Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie ofert współpracy wraz z CV i referencjami na nasz adres email: rekrutacja@wige.pl