GSJ Sp. z o.o. - Lublin

Klub Strefa Fitness&Wellness mieści się przy ul. Tomasza Zana 19 w Centrum Handlowym E. Leclerc. Na powierzchni ponad tysiąca w pełni klimatyzowanych metrów kwadratowych oferuje szeroką gamę usług o charakterze sportowo - rekreacyjnym.

Do dyspozycji oddaje możliwość czynnego odpoczynku podczas zajęć z aerobiku (największa liczba, najróżnorodniejszych zajęć w mieście), ćwiczeń na siłowni i sali kardio (bieżnie, urządzenia eliptyczne, rowerki pionowe, rowerki horyzontalne, steppery), wspólnego pedałowania na rewelacyjnych zajęciach spin power oraz gry na korcie do squash'a. Oferuje również relaks w saunach (fińska oraz sauny infrared) oraz solariach (stojącym i leżącym). Klub posiada również urządzenia Vacu-Line tzn. bieżnie w podciśnieniu służące do odchudzania i likwidacji cellulitu oraz Vibra-Line - skuteczne i szybkie wzmocnienie oraz odchudzenie.

Między zajęciami klienci mogą skorzystać z klubowej minikawiarenki lub odetchnąć w przytulnym kąciku wypoczynkowym.


W ostatnim czasie klub przeszedł szereg zmian. Gwarantuje miłą i fachową obsługę.


Korzyści wynikające z aktywnych form spędzania wolnego czasu w klubie, przełożą się w wymierny sposób na poprawę samopoczucia, zdrowia, wyglądu.

W najbliższej przyszłości planowana jest gruntowna przebudowa klubu (okres wakacyjny). Od około miesiąca w klubie znajduje się 10 nowych urządzeń typu kardio, po przebudowie na ok. 300 metrach kwadratowych stanie nowy sprzęt światowej jakości, firmy Sports Art. Wszystko to po to, aby maksymalnie zwiększyć Państwa komfort oraz zadowolenie z korzystania z usług Klubu Strefa.