Firma SKWAREK LOGISTIC powstała w 1985 roku. Firma jest autoryzowanym dealerem samochodów ciężarowych marki DAF na terenie południowo - centralnej Polski, obejmuje województwa: Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie.

Firma SKWAREK LOGISTIC powstała w 1985 roku. Na początku, wyposażona w kilka pojazdów, zajmowała się przewozami krajowymi, a od 1988 również przewozami międzynarodowymi. W 1994 roku kupiliśmy firmę transportową w Radomiu i zajęliśmy się również naprawami ciężarówek. W 1998 roku tabor firmy wynosił już 20 samochodów a w ciągu następnych pięciu lat zwiększył się do 35 pojazdów w ruchu międzynarodowym. W 2004 roku wybudowaliśmy w Radomiu obok trasy E7, przy wylocie na Warszawę, serwis samochodów ciężarowych wraz ze stacją diagnostyczną, myjnią i magazynami logistycznymi. W 2005 roku uzyskano autoryzację firmy DAF.
W roku 2010 została nawiązana współpraca na podstawie referencji z Firmy Intruck Sp. z o.o. Autoryzowanego Dealera Marki VOLVO w Warszawie.
Współpraca dotyczy przygotowania projektu unijnego związanego z pozyskaniem dotacji unijnej w ramach działania 1.5 RPO Mazowsze. Projekt inwestycyjny ukierunkowany na dywersyfikację usług poprzez implementację najnowszych technologii serwisu pojazdów ciężarowych.
Firmie przyznano dofinansowanie w 2011 roku.

www.http://www.skwarek-logistic.pl/