Auto Idea Sp. z o.o. - Autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz

 Współpraca dotyczy Regionalnych Programów Operacyjnych dla Województw Mazowieckiego i Lubelskiego na lata 2007-2013 oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, działanie 4.4
Projekt w trakcie realizacji i przygotowania są projekty: Budowa nowoczesnych technologicznie stacji serwisu i sprzedaży samochodów Mercedes-Benz.

Auto Idea Sp. z o.o., to firma powstała w kwietniu 1999r. Początkowo posługiwała się nazwą Auto Podlasie, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz.

Nasz salon otrzymał wyróżnienie w konkursie na najlepszy salon dealerski "SHOWROOM AWARD 2003". Pod uwagę brano nie tylko pomysłowość rozwiązań, czy zaangażowanie właścicieli w inwestycje, ale przede wszystkim zgodność ze standardami Mercedes-Benz. W sumie nagrodzono pięć salonów w regionie DaimlerChrysler Overseas, przyznając złotą, srebrną i brązową nagrodę oraz dwa wyróżnienia. Obiekt w Białymstoku jest jednym z pięciu najlepszych salonów w krajach DCOS!
W sierpniu 2004 roku rozwinęliśmy naszą działalność o punkt dealerski w Olsztynie. Do naszego zespołu dołączyli pracownicy Motor Centrum Mazury (ze swym doświadczeniem oraz zaangażowaniem) .
W dniu 13 czerwca 2006 r. uległa zmianie nazwa naszej firmy z Auto Podlasie Sp. z o.o. na Auto Idea Sp. z. o.o. Powodem jej wprowadzenia jest rozwój naszej firmy w regionie warmińsko-mazurskim.
Plany rozwojowe Auto Idea zakładają utrzymanie potencjału firmy na najwyższym poziomie, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz najwyższy stopień zadowolenia naszych klientów.

http://www.autoidea.mercedes-benz.pl/